Mozaika


Mozaika szklana, mozaika kamienna, mozaika szklano kamienna dzięki łatwemu podziałowi na mniejsze elementy, umożliwia wykonanie ciekawych wzorów i kształtów według własnego uznania i wyobraźni.
Polecamy również mozaiki  bambusowe oraz mozaiki kokosowe  jako element dekoracyjny ścian.

Mozaiki zapewniają oryginalny, niepowtarzalny i ekskluzywny wygląd, szczególnie ceniony przez osoby, które poszukują niekonwencjonalnych rozwiązań dotyczących wyglądu ścian, a przez to niepowtarzalnego wystroju wnętrz.

Znajdują zastosowanie na ścianach w łazienkach, kuchniach czy salonach.

Mozaiki szklane  zostały stworzone, by zaspokoić najbardziej wyszukane gusta Naszych klientów. Nadają się idealnie jako wykończenie łazienek, basenów i saun. Są również ciekawą propozycją do wnętrz użyteczności publicznej.

Componer to zupełnie nowa na rynku propozycja produktu do dekoracji ścian. Componer przełamuje dotychczasowy stereotyp stosowania mozaik w postaci niewielkich akcentów dekoracyjnych, wyłącznie dla ożywienia monotonnych płytek ceramicznych. Produkt podąża za trendem wielkoformatowych dekoracji we wnętrzach, ale znacząco się wśród nich wyróżnia i stwarza wiele możliwości aranżacyjnych. Doskonale komponuje się z płytkami wielkoformatowymi lub może stanowić samodzielną dekorację na całej powierzchni ściany. Moduły Componer można zestawiać w dowolny sposób – łączyć ze sobą różne wielkości oraz rodzaje powierzchni w zależności od oczekiwanego efektu.